Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/106
Title: Бібліографічні посилання та цитування в наукових роботах. Наукометричні бази даних та їх кількісні показники : науково-методичний та науково-практичний посібник для аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників ВНЗ
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Keywords: наукометричні бази даних
бібліографічні посилання
цитування
імпакт-фактор
індекс хірша
Issue Date: Dec-2017
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Бібліографічні посилання та цитування в наукових роботах. Наукометричні бази даних та їх кількісні показники : науково-методичний та науково-практичний посібник для аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників ВНЗ / упорядник З. І. Шакула ; за ред. Г. В. Свириденко ; Наукова бібліотека Харків. держ. зоовет. академії. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2017. – 107 с.
Abstract: У посібнику подані правила та рекомендації щодо оформлення бібліографічних посилань та цитувань у наукових текстах відповідно до національного стандарту ДСТУ 8302:2015 та за міжнародними стилями. Розглянуті найбільш масштабні наукометричні бази та кількісні показники, що ними використовуються, рекомендовані інструкції щодо користування ними. Також у посібнику містяться поради щодо підготовки (структури та оформлення) статей та їх публікації у міжнародних рейтингових журналах. Тут можна ознайомитись з основними вимогами і порядком представлення українських журналів до зарубіжної аналітичної бази даних, зі списком українських журналів за профілем академії в Web of Science та Scopus, тощо. Посібник призначений для науково-педагогічних фахівців, аспірантів та докторантів вищих навчальних закладів.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/106
Appears in Collections:Науково-методичні видання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
library_metod_1.pdf633.61 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.