Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/107
Title: Рубан Юрій Дмитрович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1959-2015 роки : до 85-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Фетісова, Олена Володимирівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Зінченко, Тетяна Олександрівна
Keywords: селекція
велика рогата худоба
симентальська порода
наукові школи
зооінженерія
продуктивність
породи
Issue Date: 2017
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Рубан Юрій Дмитрович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1959-2015 роки : до 85-річчя від дня народження / укладачі : З. І. Шакула, О. В. Фетісова ; редактор Г. В. Свириденко, технічний редактор Т. О. Зінченко ; Наукова бібліотека ХДЗВА. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2017. – 164 с.
Abstract: Біобібліографічне видання присвячено науково-дослідницькій та педагогічній діяльності відомого вченого-селекціонера, конструктивні ідеї і розробки якого є фундаментальним внеском у розвиток теорії і практики селекції та розведення великої рогатої худоби доктора сільськогосподарських наук, професора, Заслуженого працівника освіти України, завідувача кафедри технології тваринництва ім. М.Д. Потьомкіна Харківської державної зооветеринарної академії Юрія Дмитровича Рубана. Бібліографічні описи покажчика згруповані у розділи за видами видань. Матеріал розділів розташований за хронологією публікацій та алфавітом в межах року. Допоміжний апарат складається з алфавітного покажчика наукових праць, предметно- тематичного та іменного покажчиків.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/107
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Ruban-Yu.pdf3.51 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.