Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/111
Title: Храбустовський Іван Францович (1917-1985) : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1943-1985 роки : до 100-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Фетісова, Олена Володимирівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Зінченко, Тетяна Олександрівна
Keywords: зоогігієнічні нормативи
профілактика хвороб
підвищення продуктивності
наукові школи
Issue Date: 2017
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Храбустовський Іван Францович (1917-1985) : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1943-1985 роки : до 100-річчя від дня народження / укладачі : З. І. Шакула, О. В. Фетісова ; редактор Г. В. Свириденко, технічний редактор Т. О. Зінченко ; Наукова бібліотека ХДЗВА. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2017. – 54 с.
Abstract: Біобібліографічний покажчик наукових праць доктора біологічних наук, професора, видатного вченого та педагога професора, ректора Харківського зооветеринарного інституту у 1973-1982 роках, завідувача кафедри зоогігієни, основ ветеринарії і охорони праці Харківського зооветеринарного інституту протягом 25 років (1960-1985) І.Ф. Храбустовського містить повний перелік друкованих праць, список патентів, дисертацій, що виконані під його керівництвом, публікації про його наукову діяльність та життєвий шлях. Вчений-гігієніст зробив суттєвий внесок у розвиток ветеринарної медицини і тваринництва, зокрема для гігієнічного забезпечення спеціалізованих комплексів, ферм та профілактики захворюваності тварин. Іван Францович Храбустовський – автор та співавтор більше 120 наукових праць у тому числі 12 довідників, 12 підручників та навчально-методичних посібників. Під його науковим керівництвом захищено 5 кандидатських дисертацій. Видання розраховане, на науковців та спеціалістів ветеринарної медицини та тваринництва, студентів, аспірантів та викладачів аграрних ВНЗ.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/111
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Xrabuctovckiy_IF.pdf909.85 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.