Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/470
Title: Унікальний фонд бібліотеки ХДЗВА. В 13 ч. Ч. 6. Технологія виробництва продукції вівчарства та козівництва, свинарства, кролівництва, пухового звірівництва, птахівництва. Мисливство, полювання, рибне господарство та риболовля : бібліографічний покажчик літератури за 1856-1945 роки, 382 назви
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Keywords: вівчартво
козівництво
свинарство
кролівництво
птахівництво
рибне господарство
мисливство
Issue Date: 2011
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Унікальний фонд бібліотеки ХДЗВА. В 13 ч. Ч. 6. Технологія виробництва продукції вівчарства та козівництва, свинарства, кролівництва, пухового звірівництва, птахівництва. Мисливство, полювання, рибне господарство та риболовля : бібліографічний покажчик літератури за 1856-1945 роки, 382 назви / укладач З. І. Шакула ; редактор Г. В. Свириденко. - Харків : РВВ ХДЗВА, 2011. – 43 с.
Abstract: Покажчик представляє до уваги читачів відомості про частину унікального фонду бібліотеки Харківської державної зооветеринарної академії: про видання у галузі вівчарства, козівництва, свинарства, кролівництва, пухового звірівництва, птахівництва, мисливства та рибництва другої половини ХІХ та першої половини ХХ століття. Матеріал розміщено за рубриками, всередині рубрик в хронологічному порядку. Призначений покажчик науковцям та фахівцям тваринницької галузі, а також тим, хто вивчає історію окремих галузей тваринництва.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/470
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Unikalnyi_fond_chastyna_6.pdf725.4 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.