Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/475
Title: Унікальний фонд бібліотеки ХДЗВА. В 13 ч. Ч. 10. Суспільні та філософські науки. Релігія. Мовознавство : бібліографічний покажчик літератури за 1841-1945 роки, 279 назв
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Keywords: соціологія
статистика
юриспруденція
економіка
військова справа
філософія
Issue Date: 2012
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Унікальний фонд бібліотеки ХДЗВА. В 13 ч. Ч. 10. Суспільні та філософські науки. Релігія. Мовознавство : бібліографічний покажчик літератури за 1841-1945 роки, 279 назв / укладач З. І. Шакула ; редактор Г. В. Свириденко. - Харків : РВВ ХДЗВА, 2012. – 36 с.
Abstract: Покажчик представляє до уваги читачів відомості про частину унікального фонду бібліотеки Харківської державної зооветеринарної академії, а саме: про видання у галузі статистики, соціології, економіки, політики, права та юриспруденції, військової справи, освіти та виховання, релігії та теології, філософії та психології, мови та мовознавства ХІХ та початку ХХ століття. Матеріал розміщено за галузями знань, в середині рубрик - в хронологічному порядку. Призначений покажчик науковцям та фахівцям зазначених галузей знань. Сподіваємося, що він стане у нагоді також тим, хто цікавиться цими науками, їх історією, видатними діячами, а також студентам.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/475
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Unikalnyi_fond_chastyna_10.pdf554.9 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.