Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/476
Title: Унікальний фонд бібліотеки ХДЗВА. В 13 ч. Ч. 11. Прикладні науки. Техніка. Мистецтво. Географія : бібліографічний покажчик літератури за 1847-1945 роки, 167 назв
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Keywords: мистецтво
географія
техніка
прикладні науки
механіка
Issue Date: 2012
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Унікальний фонд бібліотеки ХДЗВА. В 13 ч. Ч. 11. Прикладні науки. Техніка. Мистецтво. Географія : бібліографічний покажчик літератури за 1847-1945 роки, 167 назв / укладач З. І. Шакула ; редактор Г. В. Свириденко ; Інформаційно-бібліотечний центр Харківської державної зооветеринарної академії. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2012. – 32 с.
Abstract: Покажчик представляє до уваги читачів відомості про частину унікального фонду бібліотеки Харківської державної зооветеринарної академії, а саме про видання у галузі прикладних наук, техніки, мистецтва та географії ХІХ та першої половини ХХ століття. Матеріал розташовано за галузями знань, всередині рубрик в хронологічному порядку. Призначений покажчик науковцям та фахівцям цих галузей знань. Сподіваємося, що він стане у нагоді також тим, хто цікавиться цими науками, їх історією, видатними діячами, а також студентам.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/476
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Unikalnyi_fond_chastyna_11.pdf568.24 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.