Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/480
Title: Грицаєнко Володимир Іванович : біобіліографічний покажчик наукових праць за 1964-2011 роки : до 75-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Keywords: інноваційні технології
агротехсервіс
доїльне обладнання
автоматизація технологічних процесів
кормороздавальна техніка
кормоприготування
Issue Date: 2012
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Грицаєнко Володимир Іванович : біобіліографічний покажчик наукових праць за 1964-2011 роки : до 75-річчя від дня народження / ХДЗВА; укладач З. І. Шакула. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2012. – 55 с.
Abstract: Біобібліографічний покажчик відображає науково-педагогічну діяльність Відмінника аграрної освіти та науки України, винахідника СРСР, доктора філософії, кандидата технічних наук, доцента Грицаєнка Володимира Івановича. Він розвивав зацікавленість студентів до винахідництва. Використовувались методи патентних, аналітичних і експериментальних досліджень з проведенням екстремальних умов експлуатації комплектів технологічного обладнання у тваринництві. Виконувались дослідження обладнання, машин, механізмів і технологічних процесів тваринництва: заготівля, приготування та роздавання кормів; машинне доїння і первинна обробка молока; прибирання гною та технічний сервіс; запропонована 7 пересувна контрольно-вимірювальна лабораторія. Серед наукових надбань Володимира Івановича 63 авторських свідоцтв та патентів. Наукові праці розміщені в хронологічному порядку. Видання розраховане на студентів, науковців та викладачів аграрного профілю.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/480
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Grytsaenko.pdf3.07 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.