Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/487
Title: Жегунов Геннадій Федорович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1973-2012 роки : до 65-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Keywords: біохімія
кріобіологія
експериментальна фармакологія
цитологія
ембріологія
фізіологія
Issue Date: 2012
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Жегунов Геннадій Федорович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1973-2012 роки : до 65-річчя від дня народження / укладач З. І. Шакула ; ред. Г. В. Свириденко ; Інформаційно-бібліотечний центр Харківської державної зооветеринарної академії. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2012. – 40 с.
Abstract: У виданні представлені основні етапи життя, науково-виробничої та організаційної діяльності завідувача кафедри хімії та біохімії Харківської державної зооветеринарної академії, доктора біологічних наук, професора, Лауреата Державної премії України в галузі науки та техніки, Дійсного Члена Нью-Йоркської академії наук та Української академії наук, кавалера ордена «Знак Пошани» Геннадія Федоровича Жегунова. Геннадій Федорович відомий вчений у галузі кріобіології, кріомедицини, біохімії, молекулярної біології, фізіології, педагог. Він розробив теорію механізмів дії екстремальних чинників, зокрема низьких температур на мембранні системи біологічних об’єктів, що дозволяє створювати технології заморожування і довготермінового зберігання біологічного матеріалу для трансплантації або лікування захворювань. Результати експериментів опубліковані в численних (понад 200) статтях центральних наукових журналів, розроблені 2 патенти та стандарт України. Видання розраховане на науковців і фахівців аграрної галузі, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів відповідного профілю.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/487
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Gegunov.pdf637.78 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.