Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/490
Title: Головко Валерій Олексійович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1979-2014 роки : до 65-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Зінченко, Тетяна Олександрівна
Keywords: шовківництво
хвороби шовкопряда
ветеринарний менеджмент та маркетинг
епізоотологія
ентомологія
ветеринарна медицина
Issue Date: 2015
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: ГОЛОВКО Валерій Олексійович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1979-2014 роки : до 65-річчя від дня народження / укладач З. І. Шакула; ред. Г. В. Свириденко, технічний редактор Т. О. Зінченко ; ХДЗВА, Інформаційно-бібліотечний центр. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2015. - 88 с.
Abstract: Біобібліографічний покажчик відображає наукову діяльність ректора Харківської державної зооветеринарної академії, доктора ветеринарних наук, професора, академіка НААНУ, видатного діяча науки, освіти і аграрного виробництва Валерія Олексійовича Головка. Він автор більш ніж 400 робіт наукового, науково-методичного та навчально-методичного змісту, в тому числі 28 підручників та навчальних посібників, 7 словників та довідників, 16 монографій. Має 35 патентів та авторських свідоцтв на винаходи. Його наукові роботи присвячені вивченню інфекційних хвороб сільськогосподарських тварин та шовкопряда, імунологічним методам, генетичним основам селекції та розведення у шовківництві, підготовці фахівців для аграрної галузі. Видання включає відомості про основні дати життя та діяльності В.О. Головка, хронологічний покажчик публікацій, список авторських свідоцтв та патентів, публікації про його наукову діяльність та життєвий шлях, предметно-тематичний покажчик та покажчик співавторів. Покажчик призначений вченим, аспірантам та магістрам, спеціалістам агропромислового комплексу, студентам ВНЗ та коледжів, фахівцям у галузі ветеринарної медицини та шовківництва.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/490
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Golovko2.pdf1.09 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.