Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/492
Title: Приходько Юрій Олександрович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1982-2015 роки : до 60-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Зінченко, Тетяна Олександрівна
Keywords: інвазійні хвороби тварин
ветеринарна паразитологія
нематодози тварин
еймеріоз овець
Issue Date: 2016
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Приходько Юрій Олександрович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1982-2015 роки : до 60-річчя від дня народження / укладачі : З. І. Шакула, Г. В. Свириденко, Т. О. Зінченко ; Інформаційно-бібліотечний та редакційно-видавничий центр ХДЗВА. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2016. – 61 с.
Abstract: Біобібліографічний покажчик наукових праць члена-кореспондента НААН України, доктора ветеринарних наук, професора ХДЗВА Ю.О. Приходька присвячений 60-річчю від дня народження видатного вченого. Бібліографія охоплює повний перелік друкованих праць, список патентів, дисертацій, що виконані під його керівництвом, публікації про його наукову діяльність та життєвий шлях. Юрій Олександрович Приходько – автор та співавтор 171 наукової праці у тому числі 31 підручника та навчально-методичних посібників, 26 патентів. Під його керівництвом захищено 7 кандидатських дисертацій. Видання розраховане, на науковців та спеціалістів ветеринарної медицини, студентів, аспірантів та викладачів ВНЗ.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/492
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Pryhodko.pdf1.21 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.