Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/642
Title: Прудніков Василь Григорович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1978-2018 роки : до 70-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Фетісова, Олена Володимирівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Зінченко, Тетяна Олександрівна
Keywords: стандартизація
молоко
яловичина
оцінка
виробництво
переробка
велика рогата худоба
Issue Date: 2018
Publisher: Харківська державна зооветеринарна академія
Citation: Прудніков Василь Григорович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1978-2018 роки : до 70-річчя від дня народження / укладачі : З. І. Шакула, О. В. Фетісова ; за ред. Г. В. Свириденко, Т. О. Зінченко ; Наукова бібліотека ХДЗВА. – Харків, 2018. – 119 с.
Abstract: Біобібліографічне видання присвячене 70-річчю від дня народження доктора сільськогосподарських наук, професора, Відмінника аграрної освіти та науки, завідувача кафедри технологій переробки і стандартизації продуктів тваринництва Харківської державної зооветеринарної академії Василя Григоровича Пруднікова. Бібліографія охоплює повний перелік друкованих праць, дисертацій, що виконані під його керівництвом, публікації про його науково-педагогічну діяльність та життєвий шлях. Довідковий апарат складають алфавітний покажчик публікацій, іменний та предметно-тематичний покажчики. Науковий напрям досліджень - розробка та обґрунтування методів інтенсифікації виробництва яловичини та оцінки її якості, зокрема енергозберігаючої технології виробництва яловичини. В. Г. Прудніков - представник наукової школи професора Е. М. Доротюка, продовжувач школи М. Д. Потьомкіна - Ю. Д. Рубана. Під його керівництвом захищено 5 кандидатських дисертацій. Одна з його заслуг – розробка методу збереження генофонду симентальської породи комбінованого молочно-м’ясного типу з високою якістю молока. Василь Григорович є автором (співавтором) понад 280 наукових публікацій, в т. ч. двох монографій; 6 патентів на винахід; 14 навчальних і практичних посібників, 10 праць навчально-методичного характеру, 5 довідників, п’яти національних стандартів України та ін. Видання розраховане на науковців та спеціалістів у галузі виробництва та переробки продукції тваринництва, студентів, аспірантів та викладачів відповідних закладів освіти, широкий загал читачів.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/642
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Prudnikov.pdf2.57 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.