Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/739
Title: Державне регулювання як фактор забезпечення конкурентоспроможності сільського господарства України
Authors: Мерчанський, Володимир Вікторович
Keywords: Державне регулювання, конкурентоспроможність, сільське господарство
Issue Date: 31-Mar-2016
Publisher: Львівська комерційна академія
Citation: Глобалізаційні процеси в розвитку національних економік: матеріали міжнар. наук.-практ. конф. 31 березня. 2016 р. (ЛКА, м. Львів). Ч. 2. - Тернопіль: Крок, 2016. - С. 40-42
Abstract: Державне регулювання в сільському господарстві з позиції підвищення конкурентоспроможності галузі з урахуванням інтеграції України до ЄС може здійснюватися за такими напрямами: законодавча підтримка; захист вітчизняного продовольчого ринку від імпорту; всебічна підтримка сільгосптоваровиробників в орієнтації на споживача; забезпечення доступу до дешевих кредитів; стимулювання забезпечення цінової доступності аграрної продовольчої продукції для всіх соціальних груп населення; збільшення держзамовлення і інвестицій; створення дорадчих та консалтингових структур, обслуговуючих кооперативів; розвиток аграрної науки і підготовка кадрів для сільського господарства; розвиток соціальної сфери села.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/739
ISBN: 978-617-692-336-7
Appears in Collections:Фахові видання УкраїниItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.