Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/746
Title: Максаков Володимир Якович (1923-1998) : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1957-1998 роки : до 95-річчя від дня народження видатного вченого та педагога
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Фетісова, Олена Володимирівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Зінченко, Тетяна Олександрівна
Keywords: годівля
велика рогата худоба
силос
стабілізація каротину
трав’яне борошно
норми
раціони
Issue Date: 2019
Publisher: РВВ ХДЗВА
Citation: Максаков Володимир Якович (1923-1998) : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1957-1998 роки : до 95-річчя від дня народження видатного вченого та педагога / укладачі : З. І. Шакула, О. В. Фетісова ; редактори Г. В. Свириденко, Т. О. Зінченко ; Наукова бібліотека ХДЗВА. - Харків, 2019. – 78 с.
Abstract: Видання присвячене 95-річчю від дня народження Заслуженого працівника народної освіти, професора, доктора сільськогосподарських наук, завідувача кафедри годівлі сільськогосподарських тварин (1976-1986 роки) Харківського зооветеринарного інституту Володимира Яковича Максакова. Професор В. Я. Максаков фахівець у галузі направленого інтенсивного вирощування ремонтних телиць, кормів та годівлі сільськогосподарських тварин та великої рогатої худоби зокрема, один із авторів теорії та практики розвитку комбікормової промисловості України і колишнього СРСР. Наукова школа Володимира Яковича представлена 31 кандидатом та 5 докторами наук. Він опублікував більше 300 наукових праць, має 18 авторських свідоцтв та патентів на винаходи. Покажчик укладений відповідно до чинних вимог і включає публікації професора за 1957-1998 роки. Довідковий апарат представлений алфавітним переліком публікацій, іменним та предметно-тематичним покажчиками. Видання розраховане на спеціалістів у галузі технології кормів та годівлі сільськогосподарських тварин, науковців, викладачів та студентів аграрних закладів вищої освіти.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/746
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Maksakov.pdf2.54 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.