Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/750
Title: Хохлов Анатолій Михайлович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1964-2018 роки : до 80-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Фетісова, Олена Володимирівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Зінченко, Тетяна Олександрівна
Keywords: племінна справа
доместикація
біотехнологія
селекція
генофонд
Issue Date: 2019
Publisher: РВВ ХДЗВА
Citation: Хохлов Анатолій Михайлович : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1964-2018 роки : до 80-річчя від дня народження / укладачі : З. І. Шакула, О. В. Фетісова ; за ред. Г. В. Свириденко, Т. О. Зінченко ; Наукова бібліотека Харківської держ. зоовет. академії. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2019. – 168 с.
Abstract: Біобібліографічне видання присвячене 80-річчю від дня народження відомого вченого в області генетики, селекції і біотехнології, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка Української академії наук, Відмінника аграрної освіти та науки, завідувача кафедри генетики, розведення та селекційних технологій Харківської державної зооветеринарної академії Анатолія Михайловича Хохлова. Бібліографія охоплює повний перелік друкованих праць, публікації про його науково-педагогічну діяльність та життєвий шлях. Довідковий апарат складають іменний та предметно-тематичний покажчики, алфавітний покажчик публікацій. Наукова діяльність професора А. М. Хохлова пов’язана з теоретичним обґрунтуванням процесу доместикації і селекційно-генетичним моніторингом у свинарстві. Видання розраховане, на науковців та спеціалістів у галузі розведення, генетики та селекції сільськогосподарських тварин, студентів, аспірантів та викладачів відповідних закладів освіти, широкий загал читачів.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/750
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Khokhlov.pdf2.58 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.