Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/805
Title: Правові засади створення підприємництва в Україні і перспективи його розвитку в сільському господарстві
Other Titles: Legal principles of creation of enterprise in Ukraine and prospects of his development in agriculture
Правовые принципы создания предпринимательства в Украине и перспективы его развития в сельском хозяйстве
Authors: Худавердієва Кhudaverdieyeva Худавердиева, Вікторія Viktoriya Виктория
Keywords: підприємництво, сільське господарство, правові засади
предпринимательство, сельское хозяйство, правовые принципы
enterprise, agriculture, legal principles
Issue Date: Oct-2019
Publisher: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку аграрного сектора економіки в умовах інтеграційних процесів»
Citation: ( м. Харків, 3 жовтня 2019 р.) / Вісник ХНАУ. – Харків. – 2019. «Фахове видання»
Series/Report no.: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку аграрного сектора економіки в умовах інтеграційних процесів»;3 жовтня 2019 р.
Abstract: Правові засади створення підприємництва в Україні і перспективи його розвитку в сільському господарстві Сільське господарство в Україні є однією з найважливіших галузей народного господарства. Агропромисловий комплекс є основою продовольчої безпеки країни, сільське господарство дає безліч робочих місць, поява яких стає можливою при поєднанні підприємництва і сільськогосподарської сфери. Це сприяє розвитку економіки, як окремої країни, так і всього світу. Підприємницька діяльність в аграрній сфері стикається з рядом проблем, труднощів і перешкод із-за особливостей сільського господарювання і ризиків, пов'язаних з цією галуззю. Згідно статті 3 Господарського Кодексу України (ГКУ), під господарською діяльністю розуміється діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність [1]. Господарська діяльність, що здійснюється для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою одержання прибутку, є підприємництвом, а суб'єкти підприємництва - підприємцями. Господарська діяльність може здійснюватись і без мети одержання прибутку (некомерційна господарська діяльність).
Description: Правові засади створення підприємництва в Україні і перспективи його розвитку в сільському господарстві Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку аграрного сектора економіки в умовах інтеграційних процесів»
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/805
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердієва 11.docПравові засади створення підприємництва в Україні і перспективи його розвитку в сільському господарстві50 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.