Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/811
Title: ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Other Titles: ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Authors: Худавердієва Вікторія Анатолоіївна, Худавердиева Виктория Анатольевна
Keywords: Агропромисловий комплекс
сільське господарство
Issue Date: Nov-2019
Publisher: Херсон, Вісник ДВНЗ "ХДАУ"
Citation: Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Науково-економічні аспекти розвитку підприємств аграрної сфери: облік, оподаткування і контроль»
Series/Report no.: Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Науково-економічні аспекти розвитку підприємств аграрної сфери: облік, оподаткування і контроль»;21-22 листопада 2019 р.
Abstract: Розвиток ринкових відносин вимагає підвищення відповідальності і самостійності сільськогосподарських підприємств у виробленні і прийнятті управлінських рішень по забезпеченню ефективності їх діяльності. Ефективність виробничої, інвестиційної і фінансової діяльності підприємства виражається в досягнутих фінансових результатах. В даний час більшість господарств не тільки не отримує прибуток, але і має значні збитки. Тенденція розвитку аграрного сектора зарубіжних країн, а також вітчизняний досвід свідчать, що майбутнє сільського господарства саме за такими сільськогосподарськими підприємствами (об'єднаннями), де поєднуються ринкова організація і економічний інтерес виробника. Ця тенденція реалізується шляхом формування сільськогосподарських підприємств з використанням переваг кооперованих та інтегрованих формувань [2].
Description: ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/811
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
тези Худавердієва - Бугай А..docПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ41.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.