Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/850
Title: Чечоткін Олексій Васильович (1930-2002) : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1958-2002 роки : до 90-річчя від дня народження
Authors: Шакула, Зінаїда Іллівна
Фетісова, Олена Володимирівна
Свириденко, Галина Віталіївна
Зінченко, Тетяна Олександрівна
Keywords: біохімія
гібридизація
гетерозис
метаболізм
нуклеїнові кислот
Issue Date: 2020
Publisher: РВВ ХДЗВА
Citation: Чечоткін Олексій Васильович (1930-2002) : біобібліографічний покажчик наукових праць за 1958-2002 роки : до 90-річчя від дня народження / укладачі : З. І. Шакула, О. В. Фетісова ; за ред. Г. В. Свириденко, Т. О. Зінченко ; Наукова бібліотека Харків. держ. зоовет. академії. – Харків : РВВ ХДЗВА, 2020. – 69 с.
Abstract: Біобібліографічне видання присвячене 90-річчю від дня народження видатного вченого доктора біологічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України, завідувача кафедри хімії і біохімії сільськогосподарських тварин (1971-2002 роки) О. В. Чечоткіна. Основними напрямками його наукових досліджень були обмінні процеси білків і нуклеїнових кислот в органах і тканинах, біоенергетичні процеси в мітохондріях клітин птиці та ссавців. Олексій Васильович мав великий досвід в організації наукових досліджень та високий рівень ерудиції в області біохімії і тому багато років був членом ВАК СРСР та членом ВАК України. О. В. Чечоткін має близько 120 наукових та навчально-методичних публікацій. Під його керівництвом виконано і захищено 12 дисертацій на ступінь кандидата біологічних наук і одна – на ступінь доктора біологічних наук. Бібліографія охоплює повний перелік друкованих праць, дисертацій, що виконані під його керівництвом, публікації про його науково-педагогічну діяльність та життєвий шлях. Довідковий апарат складають алфавітний покажчик публікацій, іменний та предметно-тематичний покажчики. Видання розраховане, на науковців та спеціалістів у галузі сільського господарства, студентів, аспірантів та викладачів відповідних закладів освіти, широкий загал читачів.
Description: Біобібліографічний покажчик
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/850
Appears in Collections:Біобібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Chechotkin_O.V.1.pdf2.38 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.