Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/852
Title: Стан і перспективи розвитку молочного скотарства в Україні
Other Titles: Мерчанський В.В. Стан і перспективи розвитку молочного скотарства в Україні // Забезпечення сталого економічного розвитку національного господарства: теорія, методологія та практика: монографія / В.В. Мерчанський, В.А. Худавердієва, А.А. Воронкова, Н.В. Чуйко; Умань: Видавець «Сочінський М.М.», 2020. – С. 105-112.
Authors: Мерчанський, Володимир Вікторович
Худавердієва, Вікторія Анатоліївна
Воронкова, Алла Анатоліївна
Чуйко, Наталія Василівна
Keywords: Молочне скотарство, ефективність, Харківська область
Issue Date: Jun-2020
Publisher: Умань: Видавець «Сочінський М.М.»
Abstract: Проблеми виробництва і споживання молока та молочних продуктів в Україні набуває величезної актуальності і наростаючим ступенем входить в залежність від загальних тенденцій розвитку світового ринку продовольства. Так, зміни в молочному підкомплексі обумовлені процесами глобалізації світової економіки, перетворенням ринку молока і молочних продуктів, змінами соціальних моделей харчування населення, впливаючи на структуру агропродовольчих ринків, зростанням рівня інформаційно-технічного забезпечення, погіршенням екологічної ситуації, досягненнями світової науки в даній області.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/852
ISBN: 978-966-2643-22-0
Appears in Collections:Монографії та розділи монографіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.