Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/861
Title: ФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
Other Titles: ФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
Authors: Вікторія ХУДАВЕРДІЄВА, Владислав БАЦИНКО
Keywords: Незважаючи на те, що парламент сьомого скликання прийняв в 2014 році низку важливих антикорупційних законів, спрямованих на втілення важливих міжнародних порад, Україна все ще приділяє недостатню увагу виконанню антикорупційних рекомендацій від міжнародних організацій в рамках своєї участі в міжнародно-правових інструментах, що підриває не тільки фундамент такого співробітництва, але і економічну сферу, і зрештою, державу.
Issue Date: 2015
Publisher: Вісник ДРІДУ
Citation: Незважаючи на те, що парламент сьомого скликання прийняв в 2014 році низку важливих антикорупційних законів, спрямованих на втілення важливих міжнародних порад, Україна все ще приділяє недостатню увагу виконанню антикорупційних рекомендацій від міжнародних організацій в рамках своєї участі в міжнародно-правових інструментах, що підриває не тільки фундамент такого співробітництва, але і економічну сферу, і зрештою, державу.
Abstract: Незважаючи на те, що парламент сьомого скликання прийняв в 2014 році низку важливих антикорупційних законів, спрямованих на втілення важливих міжнародних порад, Україна все ще приділяє недостатню увагу виконанню антикорупційних рекомендацій від міжнародних організацій в рамках своєї участі в міжнародно-правових інструментах, що підриває не тільки фундамент такого співробітництва, але і економічну сферу, і зрештою, державу.
Description: Наявність політичної волі у керівництва держави щодо боротьби з корупцією є ключовим чинником успішності антикорупційних реформ. Для України цей чинник має ще більше значення, враховуючи попередній невдалий досвід антикорупційних кампаній, незрілість демократичних інститутів та низьку резистентність населення до корупції.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/861
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bazunko_Hudaverdieva.doc.docxНаявність політичної волі у керівництва держави щодо боротьби з корупцією є ключовим чинником успішності антикорупційних реформ. Для України цей чинник має ще більше значення, враховуючи попередній невдалий досвід антикорупційних кампаній, незрілість демократичних інститутів та низьку резистентність населення до корупції.20.99 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.