Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/862
Title: АНТИКОРУПЦІЙНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ – ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
Other Titles: АНТИКОРУПЦІЙНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ – ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
Authors: Вікторія ХУДАВЕРДІЄВА, Богдан БОБРОВ
Keywords: Система запобігання корупції в Україні перебуває у процесі реформування. Наразі здійснені прогресивні кроки з прийняття законодавчих актів, які містять нові превентивні антикорупційні приписи, що ґрунтуються на міжнародних стандартах.
Issue Date: 2015
Publisher: Вісник ДРІДУ
Citation: Система запобігання корупції в Україні перебуває у процесі реформування. Наразі здійснені прогресивні кроки з прийняття законодавчих актів, які містять нові превентивні антикорупційні приписи, що ґрунтуються на міжнародних стандартах.
Abstract: Взагалі низький рівень імплементації нових антикорупційних інструментів залишається одним із головних викликів для ефективного функціонування української антикорупційної системи.
Description: Взагалі низький рівень імплементації нових антикорупційних інструментів залишається одним із головних викликів для ефективного функціонування української антикорупційної системи.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/862
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bobrov_Bogdan.doc.docxВзагалі низький рівень імплементації нових антикорупційних інструментів залишається одним із головних викликів для ефективного функціонування української антикорупційної системи.20.35 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.