Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/865
Title: СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ОРГАН ІЗ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ
Other Titles: СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ОРГАН ІЗ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ
Authors: Вікторія ХУДАВЕРДІЄВА, Юрій ШИПІЛОВ
Keywords: Залишається незадовільним і стан координації та контролю за діяльністю державних органів щодо запобігання та протидії корупції.
Issue Date: 2015
Publisher: Вісгик ДРІДУ
Citation: Ефективність запобігання та протидії корупції в Україні, крім наявності відповідної політичної волі, вимагає належного законодавчого забезпечення, формування дієвої системи державних органів, забезпечення належного координування формування та реалізації антикорупційної політики, превентивні заходи запобігання корупції, а також її подолання.
Abstract: Ефективність запобігання та протидії корупції в Україні, крім наявності відповідної політичної волі, вимагає належного законодавчого забезпечення, формування дієвої системи державних органів, забезпечення належного координування формування та реалізації антикорупційної політики, превентивні заходи запобігання корупції, а також її подолання.
Description: Протидія корупції є довгостроковим процесом, що має на меті її зменшення. Здійснюється вжиттям запобіжних заходів, спрямованих на криміногенні фактори й усунення сприятливих корупції умов, так і шляхом безпосереднього виявлення фактів корупції із залученням винних до юридичної відповідальності.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/865
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Shupilov_Hudaverdi.doc.docxПротидія корупції є довгостроковим процесом, що має на меті її зменшення. Здійснюється вжиттям запобіжних заходів, спрямованих на криміногенні фактори й усунення сприятливих корупції умов, так і шляхом безпосереднього виявлення фактів корупції із залученням винних до юридичної відповідальності.20.92 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.