Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/866
Title: ЗАВДАННЯ СИСТЕМИ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА
Other Titles: ЗАВДАННЯ СИСТЕМИ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА
Authors: Худавердієва Вікторія Анатоліївна, Бажинов Олександр Олександрович
Keywords: У сучасних умовах успіх бізнесу значною мірою залежить від ступеня його захищеності. Проблеми економічної безпеки підприємства доводиться вирішувати не тільки в кризові періоди, але і при роботі в стабільному економічному середовищі.
Issue Date: 2016
Publisher: Збірник УІПА
Citation: У сучасних умовах успіх бізнесу значною мірою залежить від ступеня його захищеності. Проблеми економічної безпеки підприємства доводиться вирішувати не тільки в кризові періоди, але і при роботі в стабільному економічному середовищі.
Abstract: За визначенням відомих вчених під економічною безпекою розуміють сукупність заходів (організаційних, правових, режимних, технічних, інформаційних), направлених на досягнення достатнього рівня безпеки від дії різних погроз внутрішнього і зовнішнього середовища [2].
Description: За визначенням відомих вчених під економічною безпекою розуміють сукупність заходів (організаційних, правових, режимних, технічних, інформаційних), направлених на досягнення достатнього рівня безпеки від дії різних погроз внутрішнього і зовнішнього середовища [2].
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/866
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердие - Бажинов тези.docЗа визначенням відомих вчених під економічною безпекою розуміють сукупність заходів (організаційних, правових, режимних, технічних, інформаційних), направлених на досягнення достатнього рівня безпеки від дії різних погроз внутрішнього і зовнішнього середовища [2].33.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.