Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/868
Title: МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ ПІДПРИЄМСТВА
Other Titles: МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ ПІДПРИЄМСТВА
Authors: Худавердієва Вікторія Анатоліївна, Карел Тетяна Григорівна
Keywords: Забезпечення економічної безпеки підприємства — це процес реалізації функціональних складових економічної безпеки з метою запобігання можливих загроз і досягнення максимального рівня економічної безпеки в даний час і в майбутньому.
Issue Date: 2016
Publisher: Збірник УІПА
Citation: Забезпечення економічної безпеки підприємства — це процес реалізації функціональних складових економічної безпеки з метою запобігання можливих загроз і досягнення максимального рівня економічної безпеки в даний час і в майбутньому.
Abstract: Забезпечення економічної безпеки підприємства — це процес реалізації функціональних складових економічної безпеки з метою запобігання можливих загроз і досягнення максимального рівня економічної безпеки в даний час і в майбутньому.
Description: Способи забезпечення економічної безпеки підприємства — це набір заходів і система організації їх виконання і контролю, які дозволяють досягати найбільш високого рівня економічної безпеки підприємства [1,2].
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/868
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердиева - Карел тези.docСпособи забезпечення економічної безпеки підприємства — це набір заходів і система організації їх виконання і контролю, які дозволяють досягати найбільш високого рівня економічної безпеки підприємства [1,2].35 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.