Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/869
Title: ПЕРЕДАЧА ФУНКЦІЙ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА В АУТСОРСИНГ
Other Titles: ПЕРЕДАЧА ФУНКЦІЙ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА В АУТСОРСИНГ
Authors: Худавердієва Вікторія Анатоліївна, Рудич Василь Олександрович
Keywords: Економічна безпека підприємства — це стан його захищеності від негативного впливу зовнішніх і внутрішніх погроз, чинників, що дестабілізували, при якому забезпечується стійка реалізація основних комерційних інтересів і цілей статутної діяльності.
Issue Date: 2016
Publisher: Збірник УІПА
Citation: Економічна безпека підприємства — це стан його захищеності від негативного впливу зовнішніх і внутрішніх погроз, чинників, що дестабілізували, при якому забезпечується стійка реалізація основних комерційних інтересів і цілей статутної діяльності.
Abstract: Економічна безпека підприємства — це стан його захищеності від негативного впливу зовнішніх і внутрішніх погроз, чинників, що дестабілізували, при якому забезпечується стійка реалізація основних комерційних інтересів і цілей статутної діяльності.
Description: Послуги аутсорсинга носять індивідуальний характер, що гарантує додатковий захист інформації про вас і вашого підприємства. Якщо економічна безпека підприємства — це його імунна система, то надання індивідуальних послуг із забезпечення безпеки — це свого роду «таємниця».
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/869
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердиева - Рудич тези.docПослуги аутсорсинга носять індивідуальний характер, що гарантує додатковий захист інформації про вас і вашого підприємства. Якщо економічна безпека підприємства — це його імунна система, то надання індивідуальних послуг із забезпечення безпеки — це свого роду «таємниця».36 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.