Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/870
Title: ПОЛІТИКА І СТРАТЕГІЯ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА
Other Titles: ПОЛІТИКА І СТРАТЕГІЯ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА
Authors: Худавердієва Вікторія Анатоліївна, Гуренко Валерія Валеріївна
Keywords: У сучасних умовах процес успішного функціонування і економічного розвитку підприємств багато в чому залежить від вдосконалення їх діяльності у області забезпечення економічної безпеки.
Issue Date: 2016
Publisher: Збірник УІПА
Citation: У сучасних умовах процес успішного функціонування і економічного розвитку підприємств багато в чому залежить від вдосконалення їх діяльності у області забезпечення економічної безпеки.
Abstract: У сучасних умовах процес успішного функціонування і економічного розвитку підприємств багато в чому залежить від вдосконалення їх діяльності у області забезпечення економічної безпеки.
Description: Економічна безпека підприємства — це стан його захищеності від негативного впливу зовнішніх і внутрішніх погроз, дестабілізуючих чинників, при яких досягається стійка реалізація головних комерційних інтересів і цілей діяльності [1].
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/870
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худаеврдиева - Гуренко тези.docЕкономічна безпека підприємства — це стан його захищеності від негативного впливу зовнішніх і внутрішніх погроз, дестабілізуючих чинників, при яких досягається стійка реалізація головних комерційних інтересів і цілей діяльності [1].40.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.