Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/872
Title: ТЕОРЕТИЧНІ ПОГЛЯДИ НА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
Other Titles: ТЕОРЕТИЧНІ ПОГЛЯДИ НА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
Authors: Худавердієва В.А., Бугай А.П.
Keywords: Проблема державного втручання в економіку є основною як для України так і для будь-якої держави, незалежно від її економіки.
Issue Date: 2016
Publisher: Львівський МАУП
Citation: Проблема державного втручання в економіку є основною як для України так і для будь-якої держави, незалежно від її економіки.
Abstract: Проблема державного втручання в економіку є основною як для України так і для будь-якої держави, незалежно від її економіки.
Description: Перед державою не стоять такі завдання, як безпосереднє виробництво і розподіл ресурсів, товарів і послуг, але воно не має і права вільно розпоряджатися ресурсами і капіталом. Держава повинна постійно балансувати, то, збільшуючи, то, зменшуючи ступінь втручання [1].
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/872
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Бугай-Худавердиева_тези.docПеред державою не стоять такі завдання, як безпосереднє виробництво і розподіл ресурсів, товарів і послуг, але воно не має і права вільно розпоряджатися ресурсами і капіталом. Держава повинна постійно балансувати, то, збільшуючи, то, зменшуючи ступінь втручання [1].45 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.