Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/873
Title: ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
Other Titles: ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
Authors: Худавердієва В.А., Бугай С.А.
Keywords: Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Issue Date: 2016
Publisher: Львівський МАУП
Citation: Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Abstract: Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Description: Таким чином, держава повинна виступати в ролі арбітра, який обирає оптимальне і найбільш ефективне співвідношення між монополіями і конкурентними галузями. У різні періоди історії для різних країн це співвідношення було різним, коректованим під особливості розвитку економіки, держава повинна вміло і ефективно використовувати цей механізм.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/873
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердиева -Бугай_тези.docТаким чином, держава повинна виступати в ролі арбітра, який обирає оптимальне і найбільш ефективне співвідношення між монополіями і конкурентними галузями. У різні періоди історії для різних країн це співвідношення було різним, коректованим під особливості розвитку економіки, держава повинна вміло і ефективно використовувати цей механізм.40.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.