Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/873
Название: ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
Другие названия: ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
Авторы: Худавердієва В.А., Бугай С.А.
Ключевые слова: Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Дата публикации: 2016
Издательство: Львівський МАУП
Библиографическое описание: Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Краткий осмотр (реферат): Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Описание: Таким чином, держава повинна виступати в ролі арбітра, який обирає оптимальне і найбільш ефективне співвідношення між монополіями і конкурентними галузями. У різні періоди історії для різних країн це співвідношення було різним, коректованим під особливості розвитку економіки, держава повинна вміло і ефективно використовувати цей механізм.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/873
Располагается в коллекциях:Фахові видання України

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Худавердиева -Бугай_тези.docТаким чином, держава повинна виступати в ролі арбітра, який обирає оптимальне і найбільш ефективне співвідношення між монополіями і конкурентними галузями. У різні періоди історії для різних країн це співвідношення було різним, коректованим під особливості розвитку економіки, держава повинна вміло і ефективно використовувати цей механізм.40.5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.