Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/873
Назва: ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
Інші назви: ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ
Автори: Худавердієва В.А., Бугай С.А.
Ключові слова: Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Дата публікації: 2016
Видавництво: Львівський МАУП
Бібліографічний опис: Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Короткий огляд (реферат): Різноманіття завдань, які стоять перед державою в ринковій економіці, можна виразити через виконувані державою економічні функції [1].
Опис: Таким чином, держава повинна виступати в ролі арбітра, який обирає оптимальне і найбільш ефективне співвідношення між монополіями і конкурентними галузями. У різні періоди історії для різних країн це співвідношення було різним, коректованим під особливості розвитку економіки, держава повинна вміло і ефективно використовувати цей механізм.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/873
Розташовується у зібраннях:Фахові видання України

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Худавердиева -Бугай_тези.docТаким чином, держава повинна виступати в ролі арбітра, який обирає оптимальне і найбільш ефективне співвідношення між монополіями і конкурентними галузями. У різні періоди історії для різних країн це співвідношення було різним, коректованим під особливості розвитку економіки, держава повинна вміло і ефективно використовувати цей механізм.40.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.