Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/875
Title: РОЛЬ АМБІТНОГО СТРАТЕГІЧНОГО ПІДХОДУ ПРИ РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Other Titles: РОЛЬ АМБІТНОГО СТРАТЕГІЧНОГО ПІДХОДУ ПРИ РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Authors: Худавердієва В.А., Вусань Дмитро Петрович
Keywords: Стратегічні альтернативи — це набір варіантів стратегічного розвитку організації, що дозволяють досягти стратегічних цілей організації у всьому їх різноманітті.
Issue Date: 2017
Publisher: Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького
Citation: Стратегічні альтернативи — це набір варіантів стратегічного розвитку організації, що дозволяють досягти стратегічних цілей організації у всьому їх різноманітті.
Abstract: Стратегічні альтернативи — це набір варіантів стратегічного розвитку організації, що дозволяють досягти стратегічних цілей організації у всьому їх різноманітті.
Description: Амбітний стратегічний підхід відображає рекомендації експертів міжнародної консультаційної фірми «Аrthur D Little», які указують на еволюційне ускладнення підходів до вироблення стратегій від формування стратегії, що базується на ресурсах, які має в своєму розпорядженні компанія (Resource Driving Strategy) до формування стратегії, що базується на умовах, в яких працює фірма (Condition Driving Strategy) і, нарешті, до стратегії, рухомої амбіціями (Ambition Driving Strategy) [ 1 ].
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/875
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Вусань.docАмбітний стратегічний підхід відображає рекомендації експертів міжнародної консультаційної фірми «Аrthur D Little», які указують на еволюційне ускладнення підходів до вироблення стратегій від формування стратегії, що базується на ресурсах, які має в своєму розпорядженні компанія (Resource Driving Strategy) до формування стратегії, що базується на умовах, в яких працює фірма (Condition Driving Strategy) і, нарешті, до стратегії, рухомої амбіціями (Ambition Driving Strategy) [ 1 ].52 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.