Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/880
Title: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ
Other Titles: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ
Authors: Худавердієва В.А.
Keywords: Оскільки економічні закони, на відміну від законів природи, залежать від людської волі, від вибору, унаслідок невизначених майбутніх очікувань, розвитку соціуму, особливо в умовах сучасної кризи, то проблеми управління, ухвалення правильних рішень мають особливу роль.
Issue Date: 2018
Publisher: Київ
Citation: Оскільки економічні закони, на відміну від законів природи, залежать від людської волі, від вибору, унаслідок невизначених майбутніх очікувань, розвитку соціуму, особливо в умовах сучасної кризи, то проблеми управління, ухвалення правильних рішень мають особливу роль.
Abstract: Сучасний менеджмент, враховуючи досягнення всіх шкіл напрямів, інтегрує їх в процесі управління.
Description: В Україні стандартні підходи до управління економікою і інтеграція в світовий ринок не гарантують прискореного зростання. Потрібні неординарні підходи до менеджменту на всіх рівнях, ретельно продуманий стратегічний план розвитку і конкретні цілі.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/880
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердієва_тези.docВ Україні стандартні підходи до управління економікою і інтеграція в світовий ринок не гарантують прискореного зростання. Потрібні неординарні підходи до менеджменту на всіх рівнях, ретельно продуманий стратегічний план розвитку і конкретні цілі.45 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.