Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/881
Title: ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ І ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ
Other Titles: ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ І ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ
Authors: Худавердієва В.А., Бугай А.П.
Keywords: У сучасних умовах господарювання практично на будь-якому крупному підприємстві є однакові для всіх проблеми управління.
Issue Date: 2017
Publisher: Львів
Citation: У сучасних умовах господарювання практично на будь-якому крупному підприємстві є однакові для всіх проблеми управління.
Abstract: У сучасних умовах господарювання практично на будь-якому крупному підприємстві є однакові для всіх проблеми управління.
Description: Ринкова економіка характеризується значним переділом власності, бурхливим розвитком нових виробництв, появою нових і зникненням традиційних товарів на ринках, руйнуванням «старих» господарсько-економічних зв'язків, банкрутствами, корпоративними поглинаннями, злиттям підприємств і переорієнтацією виробництв [5].
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/881
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Бугай_тези.docРинкова економіка характеризується значним переділом власності, бурхливим розвитком нових виробництв, появою нових і зникненням традиційних товарів на ринках, руйнуванням «старих» господарсько-економічних зв'язків, банкрутствами, корпоративними поглинаннями, злиттям підприємств і переорієнтацією виробництв [5].45.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.