Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/883
Title: Стратегія економічного розвитку регіонів та сільських території країни
Other Titles: Стратегія економічного розвитку регіонів та сільських території країни
Authors: В. А. Худавердієва, В.О. Рудич, Д.П. Вусань
Keywords: Стратегія економічного розвитку регіонів ( у т.ч. і сільських територій) – система заходів, направлених на реалізацію довгострокових завдань соціально-економічного розвитку держави з урахуванням раціонального внеску регіонів в рішення цих задач, обумовленими реальними передумовами і обмеженнями їх розвитку [1].
Issue Date: 2017
Publisher: Вісник ХНАУ
Citation: Стратегія економічного розвитку регіонів ( у т.ч. і сільських територій) – система заходів, направлених на реалізацію довгострокових завдань соціально-економічного розвитку держави з урахуванням раціонального внеску регіонів в рішення цих задач, обумовленими реальними передумовами і обмеженнями їх розвитку [1].
Abstract: Стратегія економічного розвитку регіонів ( у т.ч. і сільських територій) – система заходів, направлених на реалізацію довгострокових завдань соціально-економічного розвитку держави з урахуванням раціонального внеску регіонів в рішення цих задач, обумовленими реальними передумовами і обмеженнями їх розвитку [1].
Description: В даний час в Україні відбуваються два суперечливі по спрямованості процеси: деіндустріалізація і зростання питомої ваги сектору послуг.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/883
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1. Худавердиева.docВ даний час в Україні відбуваються два суперечливі по спрямованості процеси: деіндустріалізація і зростання питомої ваги сектору послуг.98 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.