Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/884
Title: Стан і перспективи розвитку молочного скотарства в Україні
Other Titles: Стан і перспективи розвитку молочного скотарства в Україні
Authors: В.А. Худавердієва, В.В. Мерчанський,А.А. Воронкова,Чуйко Н.В.
Keywords: Проблеми виробництва і споживання молока і молочних продуктів набувають велику актуальність і наростаючим ступенем входять в залежність від загальних тенденцій розвитку світового ринку продовольства.
Issue Date: 2020
Publisher: Умань
Citation: Проблеми виробництва і споживання молока і молочних продуктів набувають велику актуальність і наростаючим ступенем входять в залежність від загальних тенденцій розвитку світового ринку продовольства.
Abstract: Проблеми виробництва і споживання молока і молочних продуктів набувають велику актуальність і наростаючим ступенем входять в залежність від загальних тенденцій розвитку світового ринку продовольства.
Description: Одним із складових АПК є молокопродуктовий підкомплекс, що включає в себе сукупність підприємств сільськогосподарського та промислового виробництва, які зосереджені на виробництві, переробці та збуті молочної продукції.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/884
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
стаття мояяя 222.docОдним із складових АПК є молокопродуктовий підкомплекс, що включає в себе сукупність підприємств сільськогосподарського та промислового виробництва, які зосереджені на виробництві, переробці та збуті молочної продукції.287.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.