Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/885
Title: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І НАПРЯМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ
Other Titles: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І НАПРЯМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ
Authors: В.А. Худавердієва, Тарасюк О.
Keywords: Державне регулювання соціально-економічного розвитку сільських територій є сукупністю видів і способів дій суб’єкта регулювання, які ґрунтуються на базових принципах і реалізації функцій, забезпечуючи із використанням певних форм, методів і способів досягнення визначеної мети та розв’язання протиріч [1].
Issue Date: 2020
Publisher: Вісник ХНАУ
Citation: Державне регулювання соціально-економічного розвитку сільських територій є сукупністю видів і способів дій суб’єкта регулювання, які ґрунтуються на базових принципах і реалізації функцій, забезпечуючи із використанням певних форм, методів і способів досягнення визначеної мети та розв’язання протиріч [1].
Abstract: Державне регулювання соціально-економічного розвитку сільських територій є сукупністю видів і способів дій суб’єкта регулювання, які ґрунтуються на базових принципах і реалізації функцій, забезпечуючи із використанням певних форм, методів і способів досягнення визначеної мети та розв’язання протиріч [1].
Description: Особливе значення для розвитку сільських територій України має розроблена Єдина комплексна стратегія розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015‒2020 роки [2], метою якої є підвищення конкурентноздатності сільського господарства та сприяння розвитку сільських територій.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/885
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тарасюк Худав_тези.docОсобливе значення для розвитку сільських територій України має розроблена Єдина комплексна стратегія розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015‒2020 роки [2], метою якої є підвищення конкурентноздатності сільського господарства та сприяння розвитку сільських територій.48 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.