Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/886
Title: ЗАХОДИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ В УКРАЇНІ
Other Titles: ЗАХОДИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ В УКРАЇНІ
Authors: В.А. Худавердієва
Keywords: Соціально-економічний розвиток сільських територій є важливою складовою частиною соціальної та регіональної державної політики.
Issue Date: 2020
Citation: Соціально-економічний розвиток сільських територій є важливою складовою частиною соціальної та регіональної державної політики.
Abstract: Соціально-економічний розвиток сільських територій є важливою складовою частиною соціальної та регіональної державної політики.
Description: Регулювання розвитку сільських територій в Україні здійснюють за допомогою: законів України, передбачених законодавством актів, які видають державні органи в межах їх компетенції; економічних заходів оперативного регулювання у межах чинного законодавства; рішень недержавних органів управління, які приймають за їх статутними документами в межах законів України; угод, що укладають між суб’єктами господарювання сільських територій [1].
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/886
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердієва_тези.docРегулювання розвитку сільських територій в Україні здійснюють за допомогою: законів України, передбачених законодавством актів, які видають державні органи в межах їх компетенції; економічних заходів оперативного регулювання у межах чинного законодавства; рішень недержавних органів управління, які приймають за їх статутними документами в межах законів України; угод, що укладають між суб’єктами господарювання сільських територій [1].56.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.