Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/889
Title: ЕФЕКТИВНА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА ЯК ЗАПОРУКА СТІЙКОГО РОЗВИТКУ
Other Titles: ЕФЕКТИВНА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА ЯК ЗАПОРУКА СТІЙКОГО РОЗВИТКУ
Authors: Худавердієва В.А., Миколюк О. О.
Keywords: Проблема забезпечення стійкого розвитку економіки в останні десятиліття стала однією з актуальних проблем світового суспільного розвитку.
Issue Date: 2020
Publisher: Харків
Citation: Проблема забезпечення стійкого розвитку економіки в останні десятиліття стала однією з актуальних проблем світового суспільного розвитку.
Abstract: Проблема забезпечення стійкого розвитку економіки в останні десятиліття стала однією з актуальних проблем світового суспільного розвитку.
Description: У рамках концепції стійкого розвитку, заснована на пріоритетності рішення соціально-економічних задач, включаючи боротьбу з бідністю, подолання фінансових криз і створення нових робочих місць при орієнтації на економіку знань, визнанні вигідності «зеленої» економіки підтверджує перспективність такого шляху розвитку.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/889
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тарасюк, Худаверд _ тези.rtfУ рамках концепції стійкого розвитку, заснована на пріоритетності рішення соціально-економічних задач, включаючи боротьбу з бідністю, подолання фінансових криз і створення нових робочих місць при орієнтації на економіку знань, визнанні вигідності «зеленої» економіки підтверджує перспективність такого шляху розвитку.69.78 kBRTFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.