Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/890
Title: ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ І ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
Other Titles: ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ І ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
Authors: Худавердієва В.А.
Keywords: Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Issue Date: 2020
Publisher: Харків
Citation: Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Abstract: Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Description: Цілями державної політики держави у області екологічного розвитку є екологічно орієнтоване зростання економіки; збереження сприятливого навколишнього середовища і природних ресурсів для задоволення потреб нинішнього і майбутніх поколінь; реалізація права громадян на сприятливе навколишнє середовище; зміцнення правопорядку у області охорони навколишнього середовища і забезпечення екологічної безпеки [2].
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/890
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердієва_тези.docЦілями державної політики держави у області екологічного розвитку є екологічно орієнтоване зростання економіки; збереження сприятливого навколишнього середовища і природних ресурсів для задоволення потреб нинішнього і майбутніх поколінь; реалізація права громадян на сприятливе навколишнє середовище; зміцнення правопорядку у області охорони навколишнього середовища і забезпечення екологічної безпеки [2].54.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.