Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/890
Название: ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ І ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
Другие названия: ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ І ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
Авторы: Худавердієва В.А.
Ключевые слова: Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Дата публикации: 2020
Издательство: Харків
Библиографическое описание: Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Краткий осмотр (реферат): Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Описание: Цілями державної політики держави у області екологічного розвитку є екологічно орієнтоване зростання економіки; збереження сприятливого навколишнього середовища і природних ресурсів для задоволення потреб нинішнього і майбутніх поколінь; реалізація права громадян на сприятливе навколишнє середовище; зміцнення правопорядку у області охорони навколишнього середовища і забезпечення екологічної безпеки [2].
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/890
Располагается в коллекциях:Фахові видання України

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Худавердієва_тези.docЦілями державної політики держави у області екологічного розвитку є екологічно орієнтоване зростання економіки; збереження сприятливого навколишнього середовища і природних ресурсів для задоволення потреб нинішнього і майбутніх поколінь; реалізація права громадян на сприятливе навколишнє середовище; зміцнення правопорядку у області охорони навколишнього середовища і забезпечення екологічної безпеки [2].54.5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.