Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/890
Назва: ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ І ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
Інші назви: ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ І ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
Автори: Худавердієва В.А.
Ключові слова: Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Дата публікації: 2020
Видавництво: Харків
Бібліографічний опис: Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Короткий огляд (реферат): Головна складова внутрішнього середовища території - це комплекс ресурсів території, що знаходяться на території.
Опис: Цілями державної політики держави у області екологічного розвитку є екологічно орієнтоване зростання економіки; збереження сприятливого навколишнього середовища і природних ресурсів для задоволення потреб нинішнього і майбутніх поколінь; реалізація права громадян на сприятливе навколишнє середовище; зміцнення правопорядку у області охорони навколишнього середовища і забезпечення екологічної безпеки [2].
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/890
Розташовується у зібраннях:Фахові видання України

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Худавердієва_тези.docЦілями державної політики держави у області екологічного розвитку є екологічно орієнтоване зростання економіки; збереження сприятливого навколишнього середовища і природних ресурсів для задоволення потреб нинішнього і майбутніх поколінь; реалізація права громадян на сприятливе навколишнє середовище; зміцнення правопорядку у області охорони навколишнього середовища і забезпечення екологічної безпеки [2].54.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.