Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/893
Title: ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Other Titles: ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Authors: В.А. ХУДАВЕРДІЄВА
Keywords: Національні інтереси формуються відповідно до політичних параметрів і ресурсних можливостей держави з урахуванням безлічі взаємозв'язаних, конфліктуючих, різноспрямованих структур, інтересів, переваг і т.д.
Issue Date: 2020
Publisher: Хмельницьк
Citation: Національні інтереси формуються відповідно до політичних параметрів і ресурсних можливостей держави з урахуванням безлічі взаємозв'язаних, конфліктуючих, різноспрямованих структур, інтересів, переваг і т.д.
Abstract: Національні інтереси формуються відповідно до політичних параметрів і ресурсних можливостей держави з урахуванням безлічі взаємозв'язаних, конфліктуючих, різноспрямованих структур, інтересів, переваг і т.д.
Description: Виходячи з вищевикладеного, національну безпеку можна визначити як здатність держави, виступаючої як основний суб'єкт забезпечення захищеності державного суверенітету і територіальної цілісності, до самозбереження і саморозвитку в умовах політичної напруженості, що ініціюють негативне до національних інтересів і загальнолюдську уніфікацію в перевлаштуванні світового правопорядку.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/893
Appears in Collections:Фахові видання України

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Худавердиева_тези.docВиходячи з вищевикладеного, національну безпеку можна визначити як здатність держави, виступаючої як основний суб'єкт забезпечення захищеності державного суверенітету і територіальної цілісності, до самозбереження і саморозвитку в умовах політичної напруженості, що ініціюють негативне до національних інтересів і загальнолюдську уніфікацію в перевлаштуванні світового правопорядку.38 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.