Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/903
Title: ЗАХОДИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ В УКРАЇНІ
Other Titles: ЗАХОДИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ В УКРАЇНІ
Authors: В.А. Худавердієва
Keywords: Соціально-економічний розвиток сільських територій
Issue Date: 17-Sep-2020
Publisher: Вісник ХНАУ
Citation: Соціально-економічний розвиток сільських територій є важливою складовою частиною соціальної та регіональної державної політики.
Series/Report no.: Сучасне українське село: соціальні та економічні виклики: матеріали I Міжнар. наук.-практ. конф., присвяч. пам’яті Валентина Івановича Тарасенка;С. 217-221
Abstract: Регулювання розвитку сільських територій в Україні здійснюють за допомогою: законів України, передбачених законодавством актів, які видають державні органи в межах їх компетенції; економічних заходів оперативного регулювання у межах чинного законодавства; рішень недержавних органів управління, які приймають за їх статутними документами в межах законів України; угод, що укладають між суб’єктами господарювання сільських територій.
Description: До головних інструментів регулювання розвитку сільських територій можна віднести документ стратегічного характеру, що складаються з відповідних програм, концепцій, у яких визначено основні засади організації і напрями розвитку сільських територій.
URI: http://repository.hdzva.edu.ua/handle/repoHDZVA/903
Appears in Collections:Фахові видання України



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.